Tutvuge eelnevalt registreerimise korraga - siin
iPatsiendi teenuse kasutustingimused - siin

Esmastel pöördujatel vajalik isikukood.

Palun jälgida arsti vastust. Vastuvõtuaeg võib olla eelnevalt hõivatud. Kindlustuse kontrolliks on esmastel pöördujatel kindlasti vajalik kirjutada oma isikukood!

Leping asutuse ja patsiendi vahel loetakse sõlmituks, kui patsient on broneerinud aja naistearsti vastuvõtule kas online süsteemi, e-kirja või telefoni teel ja arst on selle soovi kinnitanud meili või telefoni teel.

Patsient saab broneeritud aega ühepoolselt tühistada. Broneeringut saab tühistada broneeritud ajale eelneva tööpäeva kella 12.00-ni. Juhul, kui patsient ei tühista broneeringu tähtaegselt (näiteks tühistab esmaspäevaks kl 13.00 broneeritud aja reedel kell 12.15), on teenuseosutajal õigus jätta patsiendi tasutud tervishoiuteenuse tasu patsiendile tagastamata ja arvestada see leppetrahviks.

Teisipäeviti vastuvõtt rasedatele sooviga sünnitada, sünnitusjärgsel puhkusel olevatele emadele 42. päeva jooksul või 6 nädala jooksul peale sünnitust, lapsehoolduspuhkusel olevatele emadele. Vabade numbrite olemasolul erakorralistele haigetele.