Evita Grupp OÜ naistearstide palve patsientidele

Leping asutuse ja patsiendi vahel loetakse sõlmituks, kui patsient on broneerinud aja naistearsti vastuvõtule kas online süsteemi, meili või telefoni teel ja arst on selle soovi kinnitanud meili või telefoni teel.

Kui Te ei teata broneeritud vastuvõtule mitteilmumisest vähemalt 24 tundi ette ja seetõttu jääb vastuvõtuaeg tühjaks, siis tuleb tasuda omavastutustasu vastavalt Võlaõigusseadusele ja Ravikindlustuse Seadusele Evita Grupp OÜ arveldusarvele Swedbank EE042200221042008739 selgitusega: omavastutustasu vastuvõtule mitteilmumise eest

Kui Te ei ole teatanud ja ei ilmu vastuvõtule, teeb arst sissekande tervisekaarti ja märgib registratuuri.

Korduvalt mitteilmunud patsiente, kes ei kuulu asutuse haigekassa lepingu taotluse piirkonda Kadriorust Viimsini soovitame edaspidi pöörduda naistearstile vaid oma elukoha järgselt.

Igal täistunnil ja igal pooltunnil on registreeritud vastuvõtule patsient, seetõttu saab arst vastuvõtu ajal rääkida telefoni teel vaid 5-10 min. enne täistundi ja enne pooltundi.

Teisipäeviti toimub Pirita Perearstikeskuses eelistatult imikute ja väikelaste vastuvõtt ning Evita Grupp OÜ-s toimub eelistatult vastuvõtt rasedatele sooviga sünnitada ja sünnitusjärgsel puhkusel olevatele emadele. Palume teisipäeviti mitte tulla perearstikeskusesse ägedate nakkushaigustega või kõrge palavikuga. Vajadusel konsulteerige telefoni teel pereõdedega 6061670.

Kaebuste lahendamise kord

Patsientide rahulolu uuring

Koos Pirita Perearstikeskusega oli läbi viidud uuring paberkandjatel ankeetidega aastal 2016 I poolaastal, analüüsisime 22 ankeeti.

positiivne tagasiside:

ettepanekud:

negatiivne tagasiside: